top of page

SILUETA – být na WANNADO festivalu byla zábava

Jako každý rok se na začátku září koná v Praze festival sportu pro děti. V rámci BILLA WANNADO Festival Tour se ihned po zahájení nového školního roku sešly různé sporty 3. září 2022 ve sportovním areálu Hamr v Praze Braníku. A náš akrobatický rock and roll, který máme rádi, tam nemohl chybět.

A bez Tanečního a sportovního klubu SILUETA PRAHA by to také nešlo, takže jsme byli již v 10 hodin ráno na místě. Poznali jste nás podle červených íček a loga SILUETY na tričkách. Děti z našich přípravek, které již rok zkouší hopsat v rytmu rokenrolu, přišly podporovány svými rodiči a den si opravdu užily. Taneční sukýnky, třpytivé ozdoby a dobrá nálada – to je vše, co jim stačilo ke štěstí. Nadšeně ukazovaly, co se za ten první rok naučily. A také pozorovaly své starší kamarády, kteří již nějakou dobu závodí a snažily se okoukat, co jednou také budou umět, když dál budou trénovat.

Rodiče se svými dětmi, pro které hledali vhodný sport, si povídali s trenéry o tom, kde všude SILUETA trénuje, co je k rokenrolu potřeba dětem pořídit, když ho chtějí dělat a jak se dá začít. Občas z úst rodičů zaznělo i „… já jsem kdysi také dělal/a akrobatický rock and roll, a bylo to super, tak se jdeme podívat …“ Děti, které procházely stanovištěm akrobatického rock and rollu, se hned zapojovaly mezi naše děti ze siluetích přípravek, protože to považovaly za normální – poskakují přeci rády, na trampolíně je to také fajn a na airtracku zkusit kotoul s výskokem je super. Obzvlášť, když k tomu hraje rytmická hudba v rytmu rokenrolu.

Tak se budeme těšit, že někteří z nich přijdou za námi i na trénink, aby si ještě akrobatický rokenrol v SILUETĚ zadarmo vyzkoušely - do našich tělocvičen v Praze 7 Holešovicích, Praze 9 Klánovicích nebo v Železné u Berouna.


 


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page