top of page

Taneční a sportovní klub Silueta Praha

F77E493C-8398-4047-A7BA-190420C50B14.JPG

Taneční a sportovní klub SILUETA (TASK Silueta Praha) je sportovní oddíl akrobatického rock and rollu, který je členem Českého svazu akrobatického Rock and Rollu. Oddíl je více než 25 let dobře znám nejen na domácí scéně v České republice, ale i v zahraničí.

 

Sportovci TASK Siluety Praha pravidelně bojují o tituly mistrů republiky v jednotlivých soutěžních kategoriích párového rokenrolu i rokenrolu formací. Ti nejlepší se rok co rok účastní mistrovství světa, mistrovství Evropy i Světových pohárů a se Siluetou již procestovali „pořádný kus světa“ a navštívili mnoho zemí, kde se tyto vrcholné soutěže konají.

 

Své sídlo má SILUETA v hlavním městě Praze. Doma se cítí hlavně na Praze 7, kde trénuje na několika místech v Holešovicích a úzce zde spolupracuje s Domem dětí a mládeže Prahy 7. Za čtvrtstoletí své existence se postupně objevovalo více a více dětí, které chtěly trénovat a tančit v tomto oddílu, a byly z různých částí Prahy a z okolí Prahy. Proto dnes Silueta působí na Praze 7 - Holešovice, Praha 9 - Klánovice a nově i v Železné - Okres Beroun.

bottom of page